MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 11036018
nr 1103 6018
Byrå
Fredrik I: s tid, senbarock, alrotsfanér, längd: 123 cm, djup: 61 cm, höjd: 103 cm
Kondition: slitage, skador, saknar del av bakre ben, fanérbortfall, saknar nycklar
Utrop:
6.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 24 april 2017
kl 18:56:46
21/4 18:00:19